Dane kontaktowe

Stowarzyszenie LGD Morawskie Wrota

ul. Raciborska 27

44-350 Gorzyce

tel./fax. 32 45 15 034

 [email protected]

Godziny otwarcia biura:

7.30 – 17.00 w poniedziałek

7.30 – 15.30 od wtorku do czwartku

7.30 – 12.00 piątek

W okresie od ogłoszenia konkursu do zakończenia naboru:

7.30 – 17.00 w poniedziałek

7.30 – 16.30 od wtorku do czwartku

7.30 – 12.00 piątek

Członkowie Rady, Regulamin

 

W dniu 8 lutego 2017 r. na Walnym Zebraniu Członków uzupełniono Skład Rady po rezygnacji 2 osób

RADA STOWARZYSZENIA:

  1. Adamczyk Mariusz - Przewodniczący Rady/ Gmina Godów
  2. Brzemia Michał/ Gmina Godów
  3. Jakubczyk  Daniel - Wiceprzewodniczący Rady / Gmina  Gorzyce
  4. Malczyk Grażyna/ Gmina Gorzyce
  5. Mitko Maria/ Gmina Mszana
  6. Petlakowską Ewa/ Gmina Mszana
  7. Rutkowska Monika/ Gmina  Marklowice
  8. Chrószcz Damian/ Gmina Marklowice
  9. Utracki Grzegorz- Wiceprzewodniczący Rady/ Gmina  Krzyżanowice
  10. Jobczyk Krystian/ Gmina Krzyżanowice
  11. Motyka Joanna/ Gmina Lubomia
  12. Pośpiech Teresa/ Gmina Lubomia

 


 

W dniu 16 grudnia 2015 r. na Walnym Zebraniu Członków uzupełniono Skład Rady

RADA STOWARZYSZENIA:

  1. Adamczyk Mariusz - Przewodniczący Rady/ Gmina Godów
  2. Brzemia Michał/ Gmina Godów
  3. Jakubczyk  Daniel - Wiceprzewodniczący Rady / Gmina  Gorzyce
  4. Malczyk Grażyna/ Gmina Gorzyce
  5. Mitko Maria/ Gmina Mszana
  6. Łazińska-Malinowska Aleksandra/ Gmina Mszana
  7. Rutkowska Monika/ Gmina  Marklowice
  8. Chrószcz Damian/ Gmina Marklowice
  9. Utracki Grzegorz- Wiceprzewodniczący Rady/ Gmina  Krzyżanowice
  10. Jobczyk Krystian/ Gmina Krzyżanowice
  11. Chłapek Bogusław/ Gmina Lubomia
  12. Pośpiech Teresa/ Gmina Lubomia

 


 

W dniu 7 pażdziernika 2015 r. na Walnym Zebraniu Członków została powołana Rada na 4-letnią kadencję

RADA STOWARZYSZENIA:

  1. Adamczyk Mariusz - Przewodniczący Rady/ Gmina Godów
  2. Izabela Grabiec-Kowol/ Gmina Godów
  3. Jakubczyk  Daniel - Wiceprzewodniczący Rady / Gmina  Gorzyce
  4. Malczyk Grażyna/ Gmina Gorzyce
  5. Mitko Maria/ Gmina Mszana
  6. Jacek Wnuk/ Gmina Mszana
  7. Rutkowska Monika/ Gmina  Marklowice
  8. Czesława Somerlik/ Gmina Marklowice
  9. Utracki Grzegorz- Wiceprzewodniczący Rady/ Gmina  Krzyżanowice
  10. Gabriela Jendrzejczk/ Gmina Krzyżanowice
  11. Maria Fibic/ Gmina Lubomia
  12. Łukasz Jastrzębski/ Gmina Lubomia