Menu podręczne

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie LGD Morawskie Wrota

ul. Raciborska 27

44-350 Gorzyce

tel./fax. 32 45 15 034

 [email protected]

Godziny otwarcia biura:

7.30 – 17.00 w poniedziałek

7.30 – 15.30 od wtorku do czwartku

7.30 – 12.00 piątek

WARSZTATY MAKRAMY I TWORZENIA FILMÓW

 

Gmina Krzyzanowice - Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Krzyżanowicach z/s w Tworkowie serdecznie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Kontakty ponad barierami – międzypokoleniowe warsztaty rękodzieła i tworzenia filmików”.

Pierwsza część warsztatów to praca ze sznurkami, tj. wyplatanie ozdób ściennych, łapaczy snów, kwietników, słowem tworzenie makramy. Druga część to nauka montażu filmików – relacji filmowych z przebiegu warsztatów, a także filmików instruktażowych – pomagających  w pracy ze sznurkiem. 

Organizatorzy mają nadzieję, że zderzenie, z pozoru dwóch tak różnych form działania spodoba się zarówno starszej jak i młodszej grupie mieszkańców. Tym samym warsztat wpłynie na integrację międzypokoleniową i międzyśrodowiskową. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy zajęć będą dobrze się bawić, zdobywając ciekawe, nowe umiejętności, które mogą zaskoczyć wielu znajomych.

Warsztaty odbędą się w świetlicy w Chałupkach oraz w Tworkowie. Zajęcia w Chałupkach zaplanowano na czerwiec, w Tworkowie na lipiec/sierpień. Warsztaty będą składać się z 6 spotkań w Tworkowie i 6 w Chałupkach. Całość zakończy się wspólnym ogniskiem w Tworkowie, na przełomie sierpnia/września, podczas którego planuje się zorganizować wystawę prac, pokazy filmików oraz pokaz grupy fireshow.

Zapraszamy do udziału dorosłych (również po 50-tym roku życia) i młodzież – liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 500 048 566 w Centrum Kultury w Tworkowie, w godzinach pracy biura oraz w świetlicy w Chałupkach tel. 500 048 523 w godzinach pracy świetlicy.