"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER"

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji.

Przewidywany wynik operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.

Menu podręczne

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie LGD Morawskie Wrota

ul. Raciborska 27

44-350 Gorzyce

tel./fax. 32 45 15 034

 [email protected]

Godziny otwarcia biura:

7.30 – 17.00 w poniedziałek

7.30 – 15.30 od wtorku do czwartku

7.30 – 12.00 piątek

 

Galeria zdjęć

20.12.2017

Wizyta studyjna z Płaskowyżu Dobrej Ziemi

24 listopada 2017 r. gościliśmy na naszym terenie dużą  grupę młodzieży z obszaru Płaskowyżu Dobrej Ziemi z okolic Kietrza i Głubczyc. Zaproponowaliśmy do zwiedzania Flagową Krainę, z siedzibą w Skrzyszowie. Osiągnięcia firmy oraz rozmach inwestycyjny  zrobiły na młodzieży duże wrażenie. Szczególnie świadomość, że to tutaj powstała największa flaga prezentowana  na Stadionie w Manchesterze. Jako firmę rodzinną do zwiedzania zaproponowaliśmy  Park Leśny u Kaczyny w Rogowie. Gospodarz jak zawsze oprowadził gości po swoim obiekcie, opowiadając ciekawie o kolekcji swoich powozów, koniach i całym gospodarstwie.  Tam nasi goście mieli zamówiony obiad, który ze smakiem wszyscy zjedli.

Dziękując Firmom za gościnność wyrażamy nadzieję, że coraz więcej przedsiębiorstw,  będzie się dobrze rozwijało na naszym terenie.

Młodzież z partnerskiej grupy, wyrażała swoje zainteresowanie i zadowolenie z przebiegu wizyty.